Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

adwokat toruń kancelaria adwokacka kancelaria toruń
Kancelaria notarialna – porady profesjonalnego adwokata
4 kwietnia, 2017
toruńska kancelaria notarialna dobry notariusz pomoc notarialna
W jakich sprawach może doradzić nam notariusz?
6 kwietnia, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Płaski brzuch odchudzanie toruń modelowanie ciała zabiegi

Jak wyszczuplić brzuch?

Szczupły brzuch to pragnienie dużej liczby osób – zarówno kobiet, jak również panów. Fajnie by było w sytuacji, gdyby był wspaniale umięśniony oraz trochę twardy (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka partia ciała, na której wybitnie się koncentrujemy w czasie ćwiczenia i przy wdrażaniu przeróżnych diet. Te osoby, jakie niemało ćwiczą, mają możliwość chwalić się wszystkim naokoło zjawiskowym, gładkim brzuszkiem oraz triumfalnie chadzają po plaży czy wylegują się na fotelach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, gdyż brzuch jest ową partią ciała, która urzeka płeć przeciwną. Można także spostrzec takie osoby, którym w sumie nie zależy na wyraźnym negliżu i w zasadzie nie ukazują tak entuzjastycznie płaskiego brzuszka. Nad kondycją powinniśmy pracować – nie ma co się oszukiwać.

Jeśli zamierzamy leżeć po południu na fotelu zamiast chodzić na fitness w wodzie albo ćwiczyć na trampolinach, to z całą pewnością nie urzeczywistnimy owego fantazjowania. Zamiast zachwycającego bikini lub slipów, będziemy przymuszeni nosić nieładne kostiumy, tankini z szortami lub szorty oraz koszulkę na ramiączkach. Każdy powiada: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, dobre rezultaty da optymalna dieta oraz fitness. Jednak czy na pewno? Czy jest to naprawdę takie banalne, jak mówią znajomi? Czy dobra jest dieta zawierająca warzywa i owoce, ogromną ilość gimnastyki i co ważne – brzuszków, aby móc chwalić się wszem i wobec umięśnionym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie mówiąc w skrócie nie bazuje wyłącznie na tych błahych rzeczach, ale też na genetyce, a więc podatnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Mówiąc w skrócie nie możemy uwolnić się od tkanki tłuszczowej tylko w jednym rejonie, konieczny jest kompletny trening całego ciała. Tłuszcz magazynowany w ciele spala się równomiernie, to znaczy – w jakiejkolwiek partii ciała symetrycznie do liczby komórek lipidowych. Odchudzanie przebiega wszechstronnie, dotyczy wszystkich części ciała, a reklamy, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, po prostu koloryzują. Fundamentalną rolę odgrywa tu genetyka, ponieważ wybrane osoby mają silniejsze skłonności do magazynowania tłuszczu wyłącznie dlatego, iż ich rodzice, dziadkowie oraz inne osoby z rodziny, też miały z tym poważny kłopot. W czasie robienia tylko pojedynczych brzuszków na sto procent absolutnie nie wyeliminujemy nieładnych fałdek, gdyż w tym okresie będziemy wykorzystywać ograniczoną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch hartują mięśnie w martwiącej nas partii i po jakimś czasie może się okazać, że posiadamy tam o wiele więcej centymetrów niżeli sądziliśmy. Mięśnie rozrosną się (uformuje się nam stałe wsparcie), lecz tłuszcz zostanie.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Oprócz zharmonizowanej diety i treningu całościowego (więc aktywności tyczących się całego ciała, a nie jedynie wskazanej partii), można skorzystać z fachowego odchudzania w salonach rzeźbienia sylwetki. Nie chodzi tutaj jednak o to, ażeby dniami i nocami uczęszczać na masaże jakimiś tajemniczymi urządzeniami…i darować sobie obydwie czynności wymienione powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą splecione – zdrowa dieta, siłownia i kuracje kosmetyczne, które ujędrnią naskórek, zmniejszą cellulit, wyrównają fałdki w miejscach, na jakie dieta oraz ćwiczenia fizyczne bynajmniej nie potrafią nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim interesującym sposobem na odchudzanie jest przykładowo liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem aparatury Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy szansę efektywnie zredukować tkankę tłuszczową z kluczowych obszarów, np. po wewnętrznej części ramion. Chodzi tu nie tylko o nadzwyczajne wyrzeźbienie figury po jednym zabiegu, lecz pozbycie się miejscowej tkanki lipidowej. Odrębna głowica zasysa sukcesywnie fałdki skóry, a fale dźwiękowe uszkadzają komórki lipidowe. Są one później wydalane z naszego ciała poprzez limfę, a później – poprzez wątrobę. Możemy też skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje stan skóry, jej napięcie, kształtuje sylwetkę, zwalcza cellulit oraz redukuje miejscową tkankę lipidową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus oddziałuje bynajmniej nie tylko na zbędny tłuszczyk, ale także na mięśnie. A konkretnie: aktywuje komórki skóry właściwej, tkankę pod powierzchnią skóry i bicepsy, aby szybciutko i sprawnie wymodelować ciało. Tłuszczyk ulega upłynnieniu, ponieważ oddziałują na niego promienie radiowe. Zaś to przyczynia się do tego, iż nasza skóra i bicepsy są dokładnie nagrzane. Owym urządzeniem wolno także usuwać głębokość zmarszczek wokół oczu oraz ust, a także wymodelować owal twarzy. Sporo osób stawia również na sesje z wykorzystaniem endermologii, m.in. na lipomasaż. To chyba najciekawsza opcja, gdyż należy wdziać wyjątkowy strój, natomiast kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „ślizga się” po tymże stroju.

Jeśli zafascynował Cię owy materiał, wyszukujesz niezawodnego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuchu, to wejdź w odsyłacz z boku – Odchudzanie Toruń – a może wynajdziesz akurat to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.