Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Jeżeli potrzebujesz najskuteczniejszej strategii marketingowej, zaplecze SEO to perfekcyjne rozwiązanie dla Ciebie. Jest to pakiet praktycznych, indywidualnie zaprojektowanych i bardzo skutecznych stron zapleczowych, czyli domen internetowych promujących Twoją markę i podnoszących pozycję Twojej witryny w Google równocześnie. Zaplecze SEO to rozwiązanie reklamowe, które po pierwsze korzystnie wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, a po drugie zwiększy jej popularność w Internecie. Najzwyczajniej w świecie wyższa rozpoznawalność marki, owocne zyski i wyższa liczba Klientów. Jedna propozycja, a tak dużo możliwości.

Agencja Topranking proponuje profesjonalne zaplecze SEO dla kontrahentów reprezentujących różne gałęzie handlu. Blogi poradnikowe, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony o produktach – Twoje strony zapleczowe mogą przyjmować dowolną strukturę. My wybieramy spersonalizowane rozwiązania, niepowtarzalne teksty i wysoką efektywność zaplecza SEO. W końcu mamy świadomość tego, że układ kilku stron zapleczowych ciężko pracuje na rzecz Twojej pozycjonowanej strony.

Zaplecze SEO tworzone przez Topranking to:

  • Rozmaite kompozycje stron zapleczowych
  • Odmienna adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka skuteczność linków zewnętrznych
  • Sposobność zarabiania na stronach pozycjonerskich (licytacja linków seo, programy partnerskie, a także oferowanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany wygląd stron
  • Wysokogatunkowe teksty SEO z dużą ilością fraz kluczowych

Przejdźmy jednak do rzeczywistych przykładów. Przedstawimy Ci historię Ci o konkretnym zapleczu SEO, które opracowaliśmy dla jednego z naszych Kontrahentów – instytucji zajmującej się sprzedażą akcesoriów samochodowych. Zaprezentujemy Ci jak tworzymy strony zapleczowe i jakie są rezultaty postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Kontrahenta zakupliliśmy 3 domeny i dodaliśmy je do wybranego hostingu. hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał słowa kluczowe tożsame z dziedziną, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe posiadały unikatową adresację IP, co jest niezmiernie istotne przy linkowaniu.

Kolejnym krokiem było zaprojektowanie wyglądu każdej strony branżowej. Strony zapleczowe zostały zainstalowane na platformie Wordpress, a kolejno na każdej dodaliśmy ciekawe treści z odpowiednią ilością słów kluczowych. Dwie witryny zapleczowe zostały opracowane w formie poradnika, a jedna prezentowała poszczególne akcesoria, które firma naszego Klienta ma w swojej ofercie.

Kolejno zoptymalizowaliśmy każdą z domen i zapoczątkowaliśmy mechanizm linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych założyliśmy także indywidualny profil na stronach społecznościowych, gdzie raz na jakiś czas dodajemy świeże wzmianki o nowościach w branży samochodowej.

Zaplecze SEO po jakiś trzech miesiącach zaczęło produkować ruch. Zainteresowani odbiorcy zaczęli korzystać z oferty firmy naszego Partnera, co było kluczowym założeniem całkowitego procesu tworzenia zaplecza SEO. Ponadto pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta podskoczyła, dochodząc finalnie do pierwszej 10 bezpłatnych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

W rzeczy samej! Zaplecze SEO jest w stanie istotnie wpłynąć na rozpoznawalność Twojej firmy. I faktycznie, strony zapleczowe mogą stanowić dodatkowe źródło dochodu. Skorzystaj z naszej rzetelnie opracowanej oferty i zacznij reklamować swoją markę w Internecie.