Katalogowanie

Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to praktyczny i niezawodny sposób na zdobycie wyszukiwarek internetowych. Najtańszy pakiet katalogowania startuje już od 100 zł. A skuteczność? Wzrost rangi strony nawet o kilkanaście stopni w zwykłych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja łączy praktyczne rozwiązania z standardowymi technikami pozycjonowania. Proponujemy Tobie ofertę dodania odnośnika wysyłającego do witryny Twojej firmy do nawet 100 skutecznych katalogów internetowych. Tworzymy odpowiednie dla Google teksty SEO z opracowaną przez fachowców bogatą liczbą słów kluczowych. Nic więcej nie musisz robić, aby zdobyć popularność w internecie. To doskonała taktyka marketingu internetowego. To usługa SEO na którą Cię stać.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Rodzina 100 moderowanych katalogów stron
  • Oryginalne artykuły SEO
  • Wiele pakietów katalogowania do wyboru w rozmaitych cenach
  • Gwarancja wzrostu pozycji strony w Google
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twojej witryny

Case study

Nie chcemy zabierać Twój czas opowieściami o tym jak korzystna jest nasza oferta dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skupimy się na przedstawieniu Tobie przykładu jednego z naszych Klientów. Sam\a przekonasz się, że nie można nie skorzystać z oferty katalogowania stron w postaci, jaką opracowaliśmy właśnie dla takich Konsumentów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką przedsiębiorstwa oferującego produkty do włosów w Toruniu. Swoje wyroby oferuje w niewielkim salonie, jak i przy pomocy sklepu internetowego. Ma całkiem dużą konkurencję. Pomimo to, po zamieszczeniu w naszej grupie katalogów stron 40 tekstów reklamowych z odnośnikiem prowadzącym do sklepu internetowego, strona www Pani Alicji podskoczyła z 25 pozycji na 15. Następnie po starannej optymalizacji strony www sklepu i opublikowaniu kolejnych 20 tekstów SEO, strona internetowa wzrosła o dodatkowe kilka oczek, trafiając do pierwszej dziesiątki organicznych wyników wyszukiwania w Google. Rezultat katalogowania dość pozytywny. Tym bardziej, że dziś Pani Alicja oferuje swoje akcesoria szerszemu gronu odbiorców, a zyski z sprzedaży wciąż idą w górę.

Taki jest wynik finalny katalogowania stron. Pewne czynności wymagają jednak bardziej dokładnego opisu. Dla przykładu to dlaczego nasi specjaliści stawiają na katalogowanie przy pomocy tekstów reklamowych. Naszym zdaniem artykuły SEO są najskuteczniejsze z tego względu, że wiążą dwa kluczowe czynniki pozycjonowania – dużą ilość wyrażeń kluczowych i dobrej jakości link odsyłający. Każdy tekst SEO jest oryginalny. Nie dublujemy zawartości, gdyż może to wpłynąć na spadek pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Policz ile przeróżnych słów kluczowych wyrażających oczekiwania klientów Google może zostać dodanych w takim wpisie. Każdy artykuł SEO to dodatkowo jeden, odpowiedni link zewnętrzny. A im większa ilość takich odsyłaczy, tym wyższa pozycja Twojej witryny w Google.

Jak możesz zauważyć katalogowanie stron to niezwykle prosta technologia reklamowa. A przy tym wcale nie taka kosztowna, jak mogłoby się wydawać. Nie zwlekaj! Sprawdź zaprojektowane przez nas katalogi internetowe i zostań z nami na dłużej. Twoja strona internetowa, identycznie jak Pani Alicji, może trafić na pierwszą stronę organicznych wyników wyszukiwania w Google.