System enova365

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Dom od developera
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży i innowacyjności używanych rozwiązań technologicznych.

Co to jest system ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą w czasie rzeczywistym, spajających i ułatwiających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dopasowany do wielkości działalności, dzięki możliwości selekcji modułów i powiększenia ich ilości z uwagi na wymiar potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na wszechstronne zarządzanie przedsiębiorstwem, wspiera sterowanie biznesem i analizę danych. Obejmuje wszelkie pola działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Usprawnia dostęp pracowników do danych, a równolegle pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z literą prawa, dostosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy posiada mocną pozycję na rynku, enova365 oferuje funkcjonalne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie konieczności można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Chociaż moduły mogą pracować niezależnie, wspólna baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy jest to konieczne. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie szablonów metod pracy, powierzanie obowiązków i uzupełnianie zestawień i raportów. Działa: gromadząc, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić krążenie danych i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który poleci moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły i aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby licencjonowania

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje oprogramowania do kolejnych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy preferują zakupy na własność lub pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla średnich i małych firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów razem z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w zaplecze IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i zminimalizowanie ryzyka błędu. Z kolei szybki wgląd do analiz biznesowych i innych informacji, pozwala na pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rozwija się wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova

Komentarze są wyłączone.