Dekoracje weselne

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji ślubnych, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, jakimi można uświetnić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na takie elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie ciepłego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich przesadnie dużo, żeby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na dekoracji drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz bocznych naw. W tym celu najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece oraz szarfy.

Latarenki, świeczniki, świece

Świece nadają wnętrzu unikalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, żeby nie zawadzały gościom w komfortowym poruszaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko nadadzą klimatu wystrojowi, ale też zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Zazwyczaj wstęgi i szarfy wykonuje się z tiulu lub satyny. Zawiesza się je podłużnie względem ławek, żeby stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być gładkie, ale równie dobrze można dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który uświetni wygląd przejścia oraz nada mu eleganckiego stylu. Zazwyczaj takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, jakie para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Często rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można umieścić nie tylko w kościele. Ta dekoracja ślubna poprawi też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, jest to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Dekorując samochód także można wykazać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także udekorować różnego rodzaju spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Nadal do najpopularniejszych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przypina się z tyłu auta i są one osiągalne w wielu wzorach i kolorach i mogą mieć ciekawe nadruki. Równie dużym zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami ślubnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a potem otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Dużą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie współgrać tak, by utworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór oświetlenia, kwiatów, dekoracyjnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z reguły ma największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Będą się tam również niewielkie podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są również zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu lub podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją ślubną są pokrowce, które dopasowuje się pod względem kolorów i wzorów. Dodatkowo jest wiele ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł i oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz ankiety i plakaty, które będą wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki zabawnym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami weselnymi jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.